چاپ سریع مقالات در مجله پشتیبان کنفرانس

لیست هزینه ها و خدمات


لیست هزینه ها و خدمات اطلاعات بیشتر
تمدید مهلت ارسال مقالات تا 28 اردیبهشت
تمدید مهلت ارسال مقالات تا 28 اردیبهشت

به اطلاع پژوهشگران محترم می رساند مهلت ارسال مقالات تا 28 اردیبهشت تمدید شد.

امکان دریافت گواهینامه بین المللی ZHUS CERT
امکان دریافت گواهینامه بین المللی ZHUS CERT

طبق تفاهم نامه منعقد شده بین دبیرخانه کنفرانس و آکادمی ZHUS CERT امکان دریافت این گواهینامه برای شرکت کنندگان کنفرانس فراهم میباشد.

دریافت گواهینامه زودهنگام
دریافت گواهینامه زودهنگام

به اطلاع پژوهشگران محترم می رساند چنانچه قبل از برگزاری کنفرانس نیاز به گواهینامه موقت دارید میتوانید پس از ثبت نام نهایی درخواست خود را مبنی بر دریافت گواهینامه موقت از طریق تیکت ارسال فرمایید.حداکثر دو روز پس از ثبت درخواست گواهی موقت از طریق پنل قابل دانلود خواهد بود .

انواع مقالات مورد پذیرش
انواع مقالات مورد پذیرش

انواع مقالات ذیل که در راستای محورها باشند، مورد پذیرش واقع شده و در فرآیند داوری قرار خواهند گرفت: مقالات علمی-پژوهشی ، مقالات علمی-ترویجی (مروری) ، مطالعات موردی ، مقالات یا گزارش های تحلیلی-انتقادی ، طرح های تحقیقاتی

فراخوان ارسال مقالات
فراخوان ارسال مقالات

پنجمین کنفرانس بین المللی مطالعات نوین در علوم انسانی، علوم تربیتی، حقوق و مطالعات اجتماعی و با بهره گیری از همکاری دانشگاه ها، سازمان ها، مراکز و موسسات علمی و تحقیقاتی ؛ با هدف آگاهی و دستیابی به جدیدترین دستاوردها و یافته های علمی و پژوهشی در تاریخ 30 اردیبهشت 1403در استراسبورگ - فرانسه برگزار می شود. در این راستا از تمامی اساتید، دانشجویان، محققان، متخصصان، صاحبنظران و علاقمندان محترم جهت ارسال مقالات و آخرین دستاوردهای پژوهشی خود دعوت به عمل می آورد تا تاریخ 24 اردیبهشت 1403 نسبت به ارسال از طریق پنل کاربری اقدام نمایند. 

پشتیبانی آنلاین از طریق واتساپ

پژوهشگران گرامی؛ پاسخگوی سوالات شما عزیزان از طریق واتساپ هستیم !


جهت ارسال پیام در واتساپ اینجا کلیک نمائید !